Jedenáctý den na Olympijských hrách mládeže s poslední šancí na medaili. V boxerském ringu to nevyšlo

Po deseti závodních dnech měli před sebou tři Češi poslední závody a poslední zápas s šancí na medailové umístění. Cyklisté po pěti dnech závodů obsadili sedmou pozici, boxer Daniel Mikušťák skončil po zápase v ringu čtvrtý.

Cyklisté Petr Kelemen a Samuel Jirouš měli před sebou silniční kritérium na 32 kilometrů. Navzdory pádu Samuela Jirouše, který závod nedokončil, udržel finální umístění českých cyklistů Kelemen, který dojel osmý. „Výsledek úplně neodpovídá výkonnosti kluků, měli potenciál bojovat o medaili, nicméně vybrali si tady nevšední dávku sportovní smůly, což mne mrzí. Bez náhodných komplikací nebo bez ne vlastní vinou zaviněného pádu jeli vlastně jenom úvodní týmovou časovku, kde obsadili čtvrté místo. Na druhou stranu musím říct, že předvedli bojovnost a závodní nasazení, za které je velmi chválím,“ okomentoval umístění českého cyklistického týmu reprezentační trenér Viktor Zapletal. Na sedmé pozici se drželi již od třetího dne závodů a do konce her už se jejich pořadí nezměnilo.

Boxer Daniel Mikušťák se v ringu potkal se silným soupeřem z Porto Říká, kterému v zápase o bronz podlehl a bere čestné čtvrté místo.

video foto dne

pic02

Flash news

Medaile už jsou doma!

Úspěšná česká výprava se v sobotu v poledne vrátila z Olympijských her mládeže (YOG) v argentinském Buenos Aires, kde vybojovala rekordních třináct cenných kovů. Na letiště do pražských Kbel dopravil sportovce vládní speciál.

Šťastná třináctka pro Česko!

Oštěpař Martin Florian zakončil atletický program na Olympijských hrách mládeže ziskem bronzové medaile. Navýšil tak sbírku českých cenných kovů na třináct.

Social hub

Olympijský tým

Ohlédnutí za šestým titulem pro Česko z @FedCup předolympijským #czechteam Top Campem v Karlových Varech nebo novinkou na OH, kterou bude monobob žen ✅ Vše připraveno t.co/kY31kcLW4I t.co/4tI1gz7ahO

Olympijský tým

Unikátní přístup zvolil Český florbal k představení nominace #czechteam na domácí MS. Tady je 20 "vyvolených" s podporou jejich nejbližších... Svátek florbalu v Česku vypukne už za 3 týdny. Mistrovství světa v týmových sportech tu nemáme každý rok, tak chystejte palce a fanděte!✊ facebook.com…